top of page

Hakkımızda

Tarımsal Çözümler
simgetek hakkında

SİMGETEK A.Ş. olarak üretim  ve uygulamasını yaptığımız yeni nesil çit sistemi, yeni nesil telli terbiye, file (dolu) sistemleri ile anahtar teslimi bahçe kurulumları, bağ sistemleri, konularında uzmanlaşmış kadrolarımızla yenilikçi ve benzersiz çözümler sunmaktayız.

Strateji
Üretim

Antalya organize sanayi bölgesinde, ileri teknolojiler ile üretim olanakları sunarak, tüm arazi koşullarında hızlı, güvenli ve modüler sistemler konularında çalışmalar yapmaktadır.

Çevre & Sürdürülebilirlik

Geleceğin teknolojilerini Ar-Ge çalışmaları ile desteleyerek, yenilikçi, hızlı uygulanabilir sistemler üretmektedir. Eskimiş tüm yöntemlerin yerine, yeni nesil teknolojiler ile güvenli, geridönüşümü olan, ülkemizin ve üreticinin ekonomisine katkı sağlayacak yöntemleri uygulamaya sokmaktır.

Üretiğimiz ve uygulamalarını yaptığımız tüm teknolojiler çevreye dost geridönüşümlü malzemelerdir. Sistemler ekonomik ömrünü tamamladığında da maliyetlerinin önemli bir bölümünü yatırımcısına geri kazandırır. Bu da ülke ekonomisi başta olmak üzere yatırım sahibine de önemli bir fayda sağlar.

bottom of page